Лавочка Гап радіусна 30 зовнішня з високою спинкою
| ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ: | |
| Колірне виготовлення |
|
| Габаритні розміри, мм | 1200х900х1235 |
| Зовнішній радіус, мм | 1788 |
| Вага, кг | 1001 |
| LED-підсвітка | Можлива |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лавка зі спинкою |
| Матеріал виготовлення | Штучний камінь |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1235 мм |
| Вага | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴

