| ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ: | |
| Матеріал | високоміцний бетон |
| Поверхня бетону | ніжка: фактурний бетон, кришка: імітація фактури дерева |
| Розміри, мм. | 1680х1680х1105 |
| Вага, кг/шт | 1315 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Круглий |
| Покриття | Без покриття |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладна стільниця | False |
| Колір | Дерево |
| Висота столу | 1105 мм |
| Ширина стола | 1680 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | штучний камінь |
| Стільниця | штучний камінь |
| Габаритні розміри столу | |
| Товщина стільниці | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 900 ₴


