
Стіл Мема Іспана Лавочки Мемаспана
20 000 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 08 квітня 2026+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Стіл Меса Іспана, Лавочки Мема Іспана
Матеріал: Високоміцний бетон.
Поверхня бетону: Фактурна.
Рекомендації щодо обслуговування: Вологе чищення — не рідше 1 раз на місяць.
До комплекту входить: стіл — 1 шт., лавочки — 2 шт.
Стіл.
Розміри, мм: 1500х800.
Висота, мм: 770.
Вага, кг/шт.: 598.
Лавочки.
Розміри, мм: 1500х640.
Висота, мм: 840.
Вага, кг/шт.: 314.
Комплект.
Вага, кг: 1224.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість посадочних місць | 6 |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота сидіння | 640 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 840 мм |
| Вага | 1000 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴/комплект

