Плита дорожня ПД-6
Плита залізобетонна (тип 1П 30,18-30) з ненапруженою арматурою виробляється з важкого бетону В-30 і використовується для покриття міських доріг. Для армування плити використовується:
• дріт Вр-1D 5 мм.
• сталь класу А-400с D 12 мм, D 10 мм.
ДСТУ 3760:2006.
Відповідність стандартам ГОСТ 21924.0-84 ДСТУ 3760:2006.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1750 мм |
| Висота | 220 мм |
| Несуча здатність | 20 тс |
| Марка бетону | М300 |
| Об'єм бетону | 0.85 куб. м |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 2.1 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴

