Плита дорожня ПД 1-6
Плита залізобетонна з ненапруженою арматурою виробляється з важкого бетону В-30 і використовується для покриття міських доріг. Для армування використовується дріт Вр-1 діаметром 5 мм, сталь класу А-400 з діаметром 12 мм і 10 мм. ДСТУ 3760:2006.
П-пліта прямокутна, ПД-плита прямокутна з отвором (діаметр отвору 700 мм);
1 для постійних доріг; 2 – для тимчасових доріг;
Відповідність стандартам ГОСТ 21924.0-84 ДСТУ 3760:2006.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина | 1480 мм |
| Висота | 180 мм |
| Несуча здатність | 6 тс |
| Марка бетону | М300 |
| Об'єм бетону | 0.48 куб. м |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 1.2 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴

