
Лоток залізобетонний міжпутний марки Л2 (тип2, або ЛII) (серія 984)
6 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: л0002
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лоток залізобетонний марки Л2 (3м)
Лоток залізобетонний марки Л серія 984 (Лотки тип II-1.25)
Лотки цієї серії використовуються для водовідведення, для інженерних комунікацій.
- Вага, кг:800
- Висота h1, мм: 1250
- Висота h, мм: 1350
- ГОСТ, Серия:Альбом No984.
- Геометричний об'єм, м.куб:0,893
- Довжина L, мм:1500
- Закладна 1:Сітка С1
- Закладна 2:Сітка С2
- Кількість закладних 1:1
- Кількість закладних 2:1
- Марка бетону:300
- Об'єм бетону, м.куб:0,31
- Витрата сталі, кг:51,9
- Ширина b1, мм:548
- Ширина b, мм:700
Пропонуємо широкую асортиментну лінійку в Украине. "Глобалсток-2000"- це гарантія якості наших товаров, підтверджена відповідними сертифікатами.
Відсилання замовлення можлива во все регионы України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Дренажний |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 1500 мм |
| Ширина лотка | 700 мм |
| Висота лотка | 1250 мм |
| Марка бетону | М300 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага лотка | 1.25 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴

