
Труба сталева теплоізольована ПЕ ф920/1100 ДСТУ Б В.2.5-31:2007
69 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Труба сталева теплоізольована ПЕ ф920/1100 ДСТУ Б В.2.5-31:2007
Труби попередньо теплоізольовані спіненим поліуретаном із системою аварійної сигналізації застосовуються для теплових мереж і мереж гарячого водопостачання під час прокладання нових теплопровідів і реконструкції наявних.
ДСТУ Б В.2.5-31:2007
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для гарячого водопостачання |
| Матеріал труби | Сталь |
| Теплоізоляційний шар | Пінополіуретан |
| Гідрозахисне покриття | Поліетилен |
| Спосіб прокладки труби | Підземний |
| Діаметр труби | 920 мм |
| Товщина теплоізоляційного шару | 90 мм |
| Довжина труби | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 900 ₴
