Продаємо сітку ткану низьковуглецеву поцинковану та інші види тканих сіток — сталеві, оцинковані, низьковуглецеві та неіржавкі.
Мінімальна трояндниця від 5 квадратних метрів.
Можлива доставка по Україні-перевізниками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Плетіння фільтрувальної сітки | Полотняне |
| Тип упаковки матеріалу | Рулон |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 0.25 мм |
| Покриття | Цинк |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сітки | ткана |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 410 ₴/кв.м

