
Сітка ткана бронзова 0,05х0,04 мм сплав БроФ 6,5 — 0,4
1 850 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Сітки ткані бронзові в асортименті.
Марки сплавів БроФ 6,5-0,4.
Ширина рулону 1000 мм.
Характеристика матеріалу БроФ6.5-0.4
| Марка : | БрОФ6.5-0.4 |
| Класифікація: | Бронза олов'яна, оброблювана тиском |
| Застосування: | Дріт для сіток папеколодільних машин; для пружин, деталей машин, стрічок і смуг, що застосовуються в машинобудуванні |
| Fe | Si | Ni | P | Al | Cu | Pb | Zn | Sb | Bi | Sn | Примесей |
| до 0.02 | до 0.005 | до 0.2 | 0.26 - 0.4 | до 0.002 | 92.15 - 93.64 | до 0.02 | до 0.3 | до 0.002 | до 0.002 | 6 - 7 | лише 0.1 |
Литейно-технологічні властивості матеріалу БроФ6.5-0.4.
| Температура плавлення: | 995 °C |
| Температура гарячої обробки: | 700 - 800 °C |
| Температура запалювання: | 600 - 650 °C |
Механічні властивості за Т = 20oЗ матеріалу БриФ6.5-0.4.
| Сортамент | Розмір | Напр. | sв | sT | d5 | y | KCU | Термообр. |
| - | мм | - | МПа | МПа | % | % | кДж / м2 | - |
| Сплав м'який | 300-450 | 60-70 | ||||||
| Сплав твердий | 700-800 | 7-10 |
| Твердість БрОФ6.5-0.4 , Сплав м'який | HB 10 -1 = 70 - 90 МПа |
| Твердість БрОФ6.5-0.4 , Сплав твердий | HB 10 -1 = 170 - 220 МПа |
Фізичні властивості матеріалу БроФ6.5-0.4.
| T | E 10- 5 | a 10 6 | l | r | C | R 10 9 |
| Град | МПа | 1/Град | Вт/(м·град) | кг/м3 | Дж/(кг·град) | Ом·м |
| 20 | 1.12 | 71.4 | 8700 | 160 | ||
| 100 | 17.1 |
Коефіцієнт тертя матеріалу БроФ6.5-0.4.
| Коефіцієнт тертя зі змащенням: | 0.01 |
| Коефіцієнт тертя без змащення: | 0.12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Плетіння фільтрувальної сітки | Полотняне |
| Тип упаковки матеріалу | Рулон |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴/пог.м
