Аркуш сталевий 68х2000х6000 мм сталь легований 30ХГСА
Марка: 30ХГСА
Клас: Сталь конструкційна легована
Тип постачання: сортовий прокат, зокрема фасонний: Аркуш товстий ГОСТ 11269. Аркуш тонкий ГОСТ 11269.
Використання в промисловості: різні покращувані деталі: вали, осі, зубчасті колеса, фланці, корпуси обшивки, лопатки компресорних машин, що працюють за температури до 200 °C, важелі, штовхачі, відповідальні зварні конструкції, що працюють під час знакоперемінних навантажень, кріпильні деталі, що працюють за низьких температур.
Термооброблення: Загартування 880oC, олія, Відпустка 540oC, вода
Температура кування, °С: початку 1240, кінця 800. Перерізи до 50 мм охолоджуються на повітрі, 51-100 мм — у ящиках.
Твердість матеріалу: HB 10 -1 = 229 МПа
Температура критичних точок: Ac1 = 760 , Ac3(Acm) = 830 , Ar3(Arcm) = 705 , Ar1 = 670 , Mn = 352
Зварюваність матеріалу: обмежено зварювана. Способи зварювання РДС, АДС під флюсом і газовим захистом, АрДС, ЕШС. Рекомендується підігрівання та подальша термообробка. КТС без обмежень.
Оброблюваність різанням: у гарячекатаному стані за HB 207-217 і ÷в=710 МПа, К ÷ ТВ. сп.=0,85 и К÷ б.ст=0,75
Флокеночутливість: чутлива.
Схильність до відпускної крихкості: схильна.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2000 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Товщина | 68 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за призначенням | З особливими фізичними властивостями |
| Вид за хімічним складом | Легований |
| Вид за ступенем легування | Середньолегована |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 140 ₴/кг

