
Листовий прокат неіржавкий АІSI 321 у рулоні 0,8 мм 12Х18Н10Т доставка
від 250 ₴/т
Мінімальне замовлення — 5 т
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
З неіржавкої сталі АІSI 321 виготовляють посуд, кухонне начиння й аксесуари. Для потреб хімічної промисловості з цього сплаву роблять ємності та трубопроводи для зберігання і транспортування різних агресивних речовин — азотної, оцтової, фосфорної кислоти, а також з'єднань на їхній основі.
Застосування 12Х18Н10Т в інших галузях:
- Нефтеперероблення (трубопроводи, елементи обладнання).
- Машинобудування (вихлопні колектори, різні комплектуючі).
- Криогенна техніка (муфелі, теплообмінники, трубопроводи високого тиску).
- Виробництво харчової продукції (обладнання для харчових комбінатів і лікеро-горілчаних заводів).
Відсилання по Україні будь-якими перевізниками або самовивезення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Марка стали | АІSI 321, 12Х18Н10Т |
| Спосіб виготовлення | Холоднокатаний |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Матеріал прокату | Нержавіюча сталь |
| Зовнішній діаметр рулону | 1000 мм |
| Вага рулону | 5000 кг |
| Стан виробу | Нове |
| Вид за способом виготовлення | Гарячокатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 250 ₴/т
- Мінімальне замовлення: 5 т
