
Лист сталевий оцинкований у рулонах 1,0 мм
71 000 ₴/т
Мінімальне замовлення — 5 т
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Сфера використання оцинкованого рулону
Залежно від технічних характеристик, рулон оцинкований може застосовуватися в різних галузях і має досить широке застосування. Найпопулярніші варіанти використання:
- Профнастил. Матеріал з універсальною зоною застосування. Може використовуватися як покрівельне залізо, а також для створення парканів різного призначення. Підходить для перекриття небезпечних місць під час будівництва об'єктів.
- Фальцева покрівля. Нерідко використовується для розкачування фальца безпосередньо на об'єкті з підгоном продукції під необхідні розміри.
- Виробництво різної продукції. Рулонна сталь популярна у виготовленні штрипса і елементів для покрівлі.
- В авіабудуванні використовують для личкування кузова машин усередині та зовні. Підходить для ремонту автобусів і трамваєв.
- У машинобудуванні та приладобудуванні використовується для виготовлення корпусів побутового обладнання, техніки, паковання і різних приладів.
- Застосовується у виробництві механічного й електричного обладнання.
- Побутове призначення. Сталь популярна у виготовленні продукції побутового призначення — посуду, тазів, відер, ванн та ін.
Переваги оцинкованого металу в рулонах;
- Гарна міцність на вигин, розтягнення
- Великий термін експлуатації
- Варіативність подальшої обробки
- Екологічність
- Ціна має доступну вартість
- Стійкість до вологи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Цинк |
| Марка стали | 08пс, DX51D, DX54D, S250GD, S280GD, S320GD, S380GD, S350GD |
| Спосіб виготовлення | Холоднокатаний |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Матеріал прокату | Сталь |
| Зовнішній діаметр рулону | 1000 мм |
| Вага рулону | 5000 кг |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 000 ₴/т
- Мінімальне замовлення: 5 т
