
Аркуш неіржавкий рифлений 0,8х1250х2500 мм (льон) сталь марки AISI 430
3 450 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Аркуш неіржавкий рифлений 0,8х1250х2500 мм сталь марки AISI 430
Листовий прокат із рефленою поверхнею з неіржавкого сплаву стандарту AISI 430 (аналог 12Х17)
Рифлена поверхня має візерунок насіння льону.
в асортименті від інтернет-магази ГлобалСток-2000.
Товщина листового прокату варіюється від 0,8 мм до 1,5 мм.
Поверхня гладка, рифлена, шліфувальна, матова, дзеркальна.
Доставка у всі регіони України! На вимогу клієнта надаються сертифікати якості від заводу виробника!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Рифлений |
| Вид рифлення | Сочевиця |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Вага 1 п.м. | 7.9 кг |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴

