
Аркуш алюмінієвий рифлений 4х1250х2500 мм АД0 (аналог 1050)
9 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Аркуш алюмінієвий рифлений 4х1250х2500 мм АД0 (аналог 1050)
Листовий прокат рифлений з алюмінієвого сплаву АД0 (аналог 1050) від інтернет-магазинка ГлобалСток-2000.
Широкий вибір алюмінієвого прокату:
- Листовий прокат
- Трубний прокат
- Прутки алюмінієвий
- Смуга алюмінієва
- Куточки алюмінієві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Тип листа | Рифлений |
| Вид рифлення | Ромб |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Вага 1 п.м. | 14.5 кг |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 500 ₴


