Загальний опис продукту
Броня високої твердості з винятковими властивостями міцності.
Armox® 600T — найміцніша у світі захисна пластина з номінальною твердістю 600 HBW для використання в транспортних засобах, будівлях і багатьох інших зонах.
Переваги Armox® 600T містять:
Лиднувальний на ринку сталевий захист
Чудові властивості майстерні
Оптимізовані рішення
Ідеальний баланс твердості та міцності для комбінованого захисту від проникнення та вибуху.
Досвід компанії SSAB в галузі балістиичного захисту
Він пропонує розробникам транспортних засобів нові способи підвищення захисту завдяки полегшенню конструкції.
Armox® 600T не призначений для подальшого термооброблення.
Механічні випробування
Випробування на твердість по Брінелю відповідно до EN ISO 6506-1 для кожної індивідуальної термообробки.
Випробування на удар по Шарпі відповідно до EN ISO 148 для кожної плавки та товщини від 6 мм.
Випробування на розтягнення відповідно до EN ISO 6892 для кожної плавки.
Ультразвуковий контроль
Згідно з EN ISO 10 160, клас E3S3.
Ударні властивості
Закрити/показати певні колонки Правити
Товщина
(мм) Мінімальна енергія удару для поперечного випробування,
Зразок для випробувань Шарпі V 10x10 мм 1)
4,0 - 12,0 27 Дж / -40 °С
Товщина
(мм) Мінімальна енергія удару для поперечного випробування,
Зразок для випробувань Шарпі V 10x10 мм 1)
1) Середнє з трьох тестів. Поперек напрямку прокатки. Одне значення мін. 70% від зазначеного середнього. Для пластин завтовшки менш ніж 12 мм використовуються зразки Шарпі-V меншого розміру. Тоді зазначене мінімальне значення пропорційно поперечному перерізу зразка.
Допуски
Докладніше інформація надана в брошурі SSAB Armox® Guarantees або на сайті www.ssab.com.
Згідно з розмірною програмою SSAB.
Допуски відповідають EN 10029 або стандарту SSAB за узгодженням.
Допуски на розміри пластини з фрезерованою крайкою за спеціальною угодою.
Форма
Допуски згідно з EN 10029.
Площинність
Допуски відповідно до гарантій плоскосхватості Armox®, які є більш суворими, ніж стандарт EN 10029, клас N (тип сталі L).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAAB |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид за призначенням | З особливими фізичними властивостями |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: 450 000 ₴

