Загальний опис продукту
Розкрий листа 2400х6025 мм.
Броня високої твердості з винятковими властивостями міцності.
Armox® 500T — це найміцніша у світі захисна пластина з номінальною твердістю 500 HBW для використання в транспортних засобах, будівлях і багатьох інших зонах.
Переваги Armox® 500T містять:
Лиднувальний на ринку сталевий захист
Чудові властивості майстерні
Оптимізовані рішення
Ідеальний баланс твердості та міцності для комбінованого захисту від проникнення та вибуху.
Досвід компанії SSAB в галузі балістиичного захисту
Він пропонує розробникам транспортних засобів нові способи підвищення захисту завдяки полегшенню конструкції.
Armox® 500T не призначений для подальшого термооброблення.
Механічні випробування
Випробування на твердість по Брінелю відповідно до EN ISO 6506-1 для кожної індивідуальної термообробки.
Випробування на удар по Шарпі відповідно до EN ISO 148 для кожної плавки та товщини від 6 мм.
Випробування на розтягнення відповідно до EN ISO 6892 для кожної плавки та товщини менш ніж 19,9 мм.
Ультразвуковий контроль
Згідно з EN ISO 10 160, клас E3S3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAAB |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид за призначенням | З особливими фізичними властивостями |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: від 298 ₴/кг

