Балка сталева двотаврова від українських та закордонних виробників.
Характеристика товара
Гаряча двотаврова балка з вузькими полицями з паралельними гранями. Виготовляється
згідно з нормами ГОСТ 8239-89 , и Євростандартів EN 10034, EN 10025 та EN 10365. Матеріал виготовлення профілю — сталь вуглецева 3пс, S235/S275 JR+AR, тому він добре зварюється, ріжеться, свердлиться й фарбується.
Товар маркується відповідно до норм, транспортується і зберігається в нормативних умовах.
Сфера застосування:
Купують в Україні найчастіше будівельні компанії, оскільки профіль чудово працює як носій. Він стійко чинить опір деформаціям, розтягуванням і вигинанню. Але через порівняно невеликі габарити використання його в об'єктах підвищеної надійності дещо обмежено. Найчастіше балка застосовується під час виготовлення: каркасних автомойок і заправних станцій; складів і логістичних терміналів; сходових маршів; ангарів і навісів; вхідних груп.
Де купити зтальовий прокат, виготовлений за ГОСТ, иєвронормам, тільки недавно став потрібний на внутрішньому ринку. И «Глобал Метал2000», як провідний і найпрогресивніший постачальник металопрокату в Україні, сьогодні пропонує постійним і потенційним клієнтам купити двотавр гуртом і в роздріб. Заказники можуть придбати його будь-яким найзручнішим для себе способом, адже наша компанія веде офлайн і онлайн-продуктивність металу. Це означає, що ми працюємо з клієнтами: у телефонному режимі. У робочий час замовлення приймаються по контактному телефону ; на наших корпоративних металобазах у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові, Вінниці, Кременчузі та інших містах України.
Тут ви можете знайти адресу всіх металоцентрів; через інтернет-магазин. Він має простий інтуїтивний інтерфейс, тому клієнти можуть легко знайти потрібний товар і замовити його в будь-яких об'ємах. Звертайтеся, у нас на двотавр ціна найвигідніша на ринку.
Доставка та оплата
Товар оплачується через систему банківських платежів металобазы. У металоцентрах Києва, Харкова, Херсона, Кривого Рога та інших міст металопрокат. Під час оформлення регіональної або міжрегіональний доставки товар транспортується найманим транспортом або транспортною компанією, залежно від кількості замовленого товару!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип двотавра | Звичайний |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Призначення балки | Будівництво, Для опор, Для мостових споруд, Для колонних металоконструкцій |
| Матеріал балки | Сталь |
| Марка стали | 3пс5 |
| Покриття | Без покриття |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Ширина полиці | 81 мм |
- Ціна: 675 ₴/пог.м

