Балка сталева двотаврова від українських виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип двотавра | Звичайний |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Призначення балки | Будівництво, Для опор, Для мостових споруд, Для колонних металоконструкцій |
| Матеріал балки | Сталь |
| Марка стали | 3пс5 |
| Покриття | Без покриття |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 12000 мм |
| Товщина стінки | 4.9 мм |
| Ширина полиці | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴/пог.м

