
Труба залізобетонна ТСП 100.20-3 розтрубна з плоскою основою
10 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Труба залізобетонна ТСП 100.20-3 розтрубна з плоскою основою
Залізникові труби з плоскою основою от интернет супермаркета GlobalGbi2000 для підземних трубопроводів, які транспортують самотові побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води та виробничі рідини не агресивні до бетону.
Труби виготовляються двох типів навантаження, маркуються:
- 2 (засипка ґрунтом 4 м)
- 3 (засипка ґрунтом 6 м).
Виготовляються відповідно до технології вертикального формування методом вібропресування. Залізникові безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані сталевим каркасом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Зовнішній діаметр | 1230 мм |
| Внутрішній діаметр | 1000 мм |
| Товщина стінки труби | 115 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Розтрубне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 200 ₴

