Дзвено круглої труби з плоскою основою ЗКП 7.150
Дзвіни круглих труб залізобетонні з плоскою основою для промислового водовідведення марки ЗКП.
Наголовки круглих труб залізобетонні виготовляються згідно із серії 3.501.1-144.
Євроґруп — це широкий вибір залізобетонної продукції для промислового будівництва на автодоглядах, промислових об'єктів нерухомості, цивільних об'єктів нерухомості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Зовнішній діаметр | 1940 мм |
| Внутрішній діаметр | 1500 мм |
| Товщина стінки труби | 220 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Марка бетону | М300 |
| Вага | 6 т |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Об'єм бетону | 1.97 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴

