Оголовок круглої труби з плоским підставою ЗКП 16.170
Ланки круглих труб залізобетонні з плоским підставою для промислового водовідведення марки ЗКП.
Оголовки круглих труб залізобетонні виготовляються згідно з серії 3.501.1-144.
Еврогруп - це широкий вибір залізобетонної продукції для промислового будівництва на автошляхах, промислових об'єктів нерухомості, цивільних об'єктів нерухомості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Зовнішній діаметр | 1490 мм |
| Внутрішній діаметр | 1250 мм |
| Товщина стінки труби | 120 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Марка бетону | М300 |
| Вага | 3.6 т |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Об'єм бетону | 1.43 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 850 ₴

