Ланка круглої труби ЗК 8.100
Ланки круглих труб залізобетонні для промислового водовідведення марки ЗК.
Елементи круглих труб залізобетонні виготовляються згідно з серії 3.501.1-144.
Еврогруп - це широкий вибір залізобетонної продукції для промислового будівництва на автошляхах, промислових об'єктів нерухомості, цивільних об'єктів нерухомості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Зовнішній діаметр | 1740 мм |
| Внутрішній діаметр | 1500 мм |
| Товщина стінки труби | 120 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Марка бетону | М300 |
| Вага | 1.8 т |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Фальцеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴

