Лоток залізобетонний з чавунною решіткою ЛВ-15.25.13
Реалізуємо лотки залізобетонні за вигідними цінами. Широкий вибір виробів.
Лоток ЛВ-15.25.13 має наступні розміри: Довжина 1000 мм, ширина 250 мм, висота 130 мм
Водовідведення DN150Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Дренажний |
| Довжина лотка | 1000 мм |
| Ширина лотка | 250 мм |
| Висота лотка | 130 мм |
| Вага лотка | 0.066 т |
| Вид лотка | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴

