Лоток залізобетонний з чавунною решіткою ЛВ-50.64.61
Реалізуємо лотки залізобетонні за вигідними цінами. Широкий вибір виробів.
Лоток ЛВ-50.64.61 має наступні розміри: Довжина 1000 мм, ширина: 640 мм, висота 610 мм
Водовідведення DN500Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Дренажний |
| Довжина лотка | 1000 мм |
| Ширина лотка | 640 мм |
| Висота лотка | 610 мм |
| Вага лотка | 0.48 т |
| Вид лотка | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 400 ₴

