
Блок залізобетонний дорожнього огородження парапетного типу DB RAM 80-A-4,0-К180Ѕ
11 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Реалізуємо залізобетонний блок дорожнього огородження парапетного типу DB RAM 80-A-4,0-К180Ѕ.
Розміри виробу :
Довжина 4000 мм.
Ширина підстави 600 мм.
Висота 800 мм
Маса 1.7 т.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Огородження бар'єрного типу |
| Матеріал | Бетон |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 1700 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴
