Розмір настилу 800х1000 мм
Несуча смуга 30х2 мм
Матеріал сталь S235JR + гаряче цинкування за ISO 1461
Стандарт DIN 24537
Вага 15,10 кг
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні. Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого, чорного металу та алюмінію. Точний термін та ціну уточнюйте при замовленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал щаблі | Метал |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Материал листа | Сталь |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 200 ₴/кв.м



