| Матеріал | нержавіюча сталь AISI 304 |
| Форма отворів | ромбічна, MR |
| Розмір отвору | 10х5 мм |
| Крок | 1,0 мм |
| Товщина вихідного аркуша | 0,5 мм |
| Коректувався (загальна) товщина | 1,9 мм |
| Розмір листа | 1000х2000 мм |
| Площа отворів | 60 % |
| Вага | 3,0 кг |
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні..Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.Точні строк та ціну уточнюйте при замовленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 264 ₴




