
Аркуш перфорований оцинкований відв-10 крок-14 0,75х1000x2000
від 2 205 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
| Матеріал | Оцинкована сталь (DX51D + Z) |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 10 мм |
| Крок | 14 мм |
| Товщина аркуша | 0,75 мм |
| Розмір аркуша | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 46 % |
| Кількість отворів | 11 782 шт. |
| Вага | 5,9 кг |
Можливе виготовлення перфорації під замовлення, розмір комірки, крок перфорації, малюнок перфорації. Матеріал листового прокатат із чорних сталей, алюмінію, неіржавкої сталі, поцинкованої сталі.
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Є можливість надати довантаження всією Україною.Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляє листи з неіржавкого, чорного металу й алюмінію.Точні термін і ціну уточнюйте під час замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 0.75 мм |
| Покриття | Цинк |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 205 ₴


