| Матеріал | Чорна сталь DC01 |
| Форма отворів | Декоративна |
| Розмір отвору | 34,5 х 34,5 мм |
| Крок | 55 мм |
| Товщина аркуша | 1 мм |
| Розмір аркуша | 1000 х 2000 мм |
| Вага | 9,92 кг |
Можливе виготовлення перфорації під замовлення, розмір комірки, крок перфорації, малюнок перфорації. Матеріал листового прокатат із чорних сталей, алюмінію, неіржавкої сталі, поцинкованої сталі.
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Є можливість надати довантаження всією Україною.Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляє листи з неіржавкого, чорного металу й алюмінію.Точні термін і ціну уточнюйте під час замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 7 000 ₴

