
Аркуш перфорований неіржавкий відв-3 крок-5 3х1000x2000 мм
від 10 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 3 мм |
| Крок | 5 мм |
| Товщина аркуша | 3,0 мм |
| Розмір аркуша | 1000х2000 мм |
| Площа отворів | 33 % |
| Кількість отворів | 92 376 шт. |
| Вага | 32,4 кг |
Можливе виготовлення перфорації під замовлення, розмір комірки, крок перфорації, малюнок перфорації. Матеріал листового прокатат із чорних сталей, алюмінію, неіржавкої сталі, поцинкованої сталі.
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нічний Експрес, Делівері. Є можливість надати довантаження всією Україною.Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляюмо листи з неіржавкого, чорного металу й алюмінію.Точні термін і ціну нададуть під час замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Вага 1 п.м. | 16 кг |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10 700 ₴



