| Матеріал | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 1,5 мм |
| Крок | 2,5 мм |
| Товщина листа | 1,5 мм |
| Розмір листа | 1000x2000 мм |
| Площа отворів | 33 % |
| Вага | 12 кг |
Позиція під замовлення
Строк поставки 10-25 днів після оплати
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні..Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.Точні строк та ціну уточнюйте при замовленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Тип листа | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 500 ₴




