| Матеріал | Нержавеющаясталь AISI 304 |
| Форма отворів | Кругла Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 10 мм |
| Крок | 15 мм |
| Товщина листа | 2 мм |
| Розмір листа | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 40 % |
| Кількість отворів | 10 264 шт. |
| Вага | 19,3 кг |
Позиція під замовлення
Строк поставки 10-25 днів після оплати
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні..Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.Точні строк та ціну уточнюйте при замовленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 6 122 ₴




