| Матеріал | Чорна сталь DC01 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 10 мм |
| Крок | 15 мм |
| Товщина листа | 1 мм |
| Розмір листа | 1250 х 2500 мм |
| Площа отворів | 40 % |
| Кількість отворів | 16 037 шт. |
| Вага | 15,22 кг |
Точні строк та ціну уточнюйте при замовленні
.Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 806 ₴




