
Аркуш перфорований сталевий відв-3 крок-5 0,7х1000x2000 мм
від 1 910 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
| Матеріал | Чорна сталь DC01 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 3 мм |
| Крок | 5 мм |
| Товщина аркуша | 0,7 мм |
| Розмір аркуша | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 33 % |
| Кількість отворів | 92 376 шт. |
| Вага | 8,04 кг |
Можливе виготовлення перфорації під замовлення, розмір комірки, крок перфорації, малюнок перфорації. Матеріал листового прокатат із чорних сталей, алюмінію, неіржавкої сталі, поцинкованої сталі.
Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляє листи з неіржавкого, чорного металу й алюмінію.Точні термін і ціну уточнюйте під час замовлення
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати навантаження по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 2000 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 910 ₴
