| Матеріал | Чорна сталь DD12 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 5 мм |
| Крок | 8 мм |
| Товщина листа | 1,5 мм |
| Розмір листа | 1250 х 2500 мм |
| Площа отворів | 35 % |
| Кількість отворів | 56 381 шт. |
| Вага | 24,1 кг |
Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1250 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 2500 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 500 ₴

