Стандарт:
ГОСТ 51685-2000
ГОСТ 51045-97 (промислові рейки РП)
Тип шпали:
Залізобетонна або дерев'яна
Матеріал рейок:
вуглецева сталь
Товщина шийки рейки:
16 мм
Розмір (д/ш/в):
12500x132x152 мм
Вага, 1 м/кг:
51,67 кг
Твердість шийки рейки Р-50:
до 388 HB (за Брінеллем) і 41HRC (по Роквеллу)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид рейки | Залізничний (вузької колії) |
| Стан виробу | Б/у |
| Матеріал рейки | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Вага 1 п.м. | 52 кг |
| Розміри рейки | |
| Довжина рейки | 12 м |
| Висота рейки | 152 мм |
| Висота шийки | 93 мм |
| Товщина шийки | 16 мм |
| Ширина головки | 72 мм |
| Ширина підошви | 132 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 000 ₴/т

