
Лист HARDOX 450 500 550 600 35х1500х6000 2000х6000 лазерна порізка асортимент доставка
від 180 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Сталь призначена для виготовлення виключно широкого спектру виробів і конструкцій, схильних до зносу. Відрізняється підвищеним опором вм'ятин і стійкістю до абразивного стирання, а крім того, продовжують термін служби виробів, що піддаються зносу, забезпечуючи таким чином додаткову економію.
Наша компанія здійснює лазерну порізку аркушів згідно розмірів покупця.
Доставка транспортними компаніями і власним автотранспортом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 35 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 6000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 180 ₴/кг
