Фундаменты опоры ЛЕП
Ф18.18
Ф15.15
Ф1-А
Ф2-А
Ф1-2
Ф2-2
Ф3-2
ф4-2
Ф4-4
Ф4-4А
Ф-5-2
Ф-5-3
Ф-5-4
Ф-5-2
Ф-5-3
Ф-5-4
Ф-6-4
Ф-3-4м
Ф-4-4м
Ф-5-4м
Выбор серии и типа фундамента зависит от типа грунта, климатических особенностей и конструкции конкретной опоры. Например, в умеренном климате применяются фундаменты серии 3.407-157. На неустойчивых грунтах выбирают свайные фундаменты.
Особенности и преимущества фундаментов ЛЭП.
Міцність (важкий бетон класу В30).
Стійкість (грибоподібна форма, палі).
Протистояння атмосферних умов і низьких температур
( водонепроникність W4-8, морозостійкість F150, F200).
Довгий термін служби.
Зменшення витрати бетону і обсягу земляних робіт в процесі монтажу опор.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Фундамент опор ЛЕП |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 2400 мм |
| Висота | 3200 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W8 |
| Вага | 4.48 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 100 ₴


