Фундаменти опори ЛЕП
Ф18.18
Ф15.15
Ф1-А
Ф2-А
Ф1-2
Ф2-2
Ф3-2
ф4-2
Ф4-4
Ф4-4А
Ф-5-2
Ф-5-3
Ф-5-4
Ф-5-2
Ф-5-3
Ф-5-4
Ф-6-4
Ф-3-4м
Ф-4-4м
Ф-5-4м
Вибір серії і типу фундаменту залежить від типу ґрунту, кліматичних особливостей і конкретної конструкції опори. Наприклад, в помірному кліматі застосовуються фундаменти серії 3.407-157. На нестійких ґрунтах вибирають пальові фундаменти.
Особливості та переваги фундаментів ЛЕП.
Міцність (важкий бетон класу В30).
Стійкість (грибоподібна форма, палі).
Протистояння атмосферних умов і низьких температур
( водонепроникність W4-8, морозостійкість F150, F200).
Довгий термін служби.
Зменшення витрати бетону і обсягу земляних робіт в процесі монтажу опор.
Доставка по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Фундамент опор ЛЕП |
| Довжина | 2100 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Висота | 2700 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага | 3.4 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 600 ₴


