Продаємо ригеля АР-7 по серії 3.407-115,вип.5) та інші види ригелів.
Довжина 2000мм, ширина 300мм, висота 200мм, маса 0,23 т, обєм 0,091 куб. м.
Відносяться до категорії ЗБВ для енергетичного будівництва.
Вироби мають уплощенную трапецієподібну форму.
Головне завдання ригеля АР-7 - забезпечити опір стійок опор ЛЕП горизонтальних навантажень.і стабільне функціонування опори.Бокова площа опори недостатня, щоб вона могла самостійно чинити опір навантажень, що виникають у горизонтальній площині від натягу проводів. Ригель АР-6 встановлюється впритул до опори і таким чином перешкоджає перекиданню стійки.
Можлива доставка по території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 т |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Марка бетону | М400 |
| Об'єм бетону | 1 куб. м |
| Тип ригеля | Р |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 400 ₴

