Продаємо ригеля Р-1 з серії 3.407-115,вип.5) та інші види ригелів.
Довжина 1500мм, ширина 500мм, висота 140мм, маса 0,2 т, обєм 0,08 куб. м.
Відносяться до категорії ЗБВ для енергетичного будівництва.
Вироби мають уплощенную трапецієподібну форму.
Головне завдання ригеля Р-1 - збільшення бічній поверхні фундаменту і , як наслідок, підвищення несучої здатності конструкції.
Можлива доставка по території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ригеля | Р |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 140 мм |
| Марка бетону | М400 |
| Об'єм бетону | 1 куб. м |
| Вага | 1 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 490 ₴

