Лист гарячекатаний затребуваний у багатьох сферах завдяки відмінним експлуатаційним якостям. Використовується він в якості готової до застосування продукції, а також виступає заготівлею для виготовлення ряду виробів і деталей.
Доставка по всій території України транспортними компаніями: Нова Пошта, САТ. Наявність та ціни уточнюйте.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 000 ₴/т



