
Лист мідний 10х600х1500 М1 асортимент доставка м'який твердий
від 770 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Мідний лист активно використовується при виконанні фасадних і покрівельних робіт, будівництво будівель, житлових будинків та різних споруд. Мідний прокат застосовується для випуску кліматичного обладнання, напівпровідників, духових музичних інструментів та інших виробів, ювелірних прикрас, предметів інтер'єру (стільниці, абажури, радіатори), електротехнічних проводів, різних декоративних елементів. Мідний лист не окислюється, він стійкий до перепадів температури і характеризується високою пластичністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Мідь |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Точність виготовлення | Висока |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 770 ₴/кг
