Компанія продає свинець на території України. У нас можна купити свинець в чушках і листах марок С1, С2,
Товсті свинцеві листи використовують як баланси; тонкі листи можуть застосовуватися як ущільнення в насосах, трубах тощо, свинцеві листи можуть використовуватися як штори до кабінах рентген кабінетів, використовуються для внутрішньої обробки химкабинетов, використовуються при виготовленні анодів для гальванізації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Свинець |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Вага 1 п.м. | 68 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 240 ₴/кг

