
Лист дюралюмінієва 80х1520х3020 Д16АТ 2024Т451 асортимент
від 370 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лист дюралевий широко використовується в самих різних виробничих сферах: у машинобудуванні, паливної, хімічної, суднобудівної, авіаційної промисловості, а також у будівництві. З Д16Т виготовляють транспортні деталі, дорожні знаки, вуличні таблички і обшивку.
Здійснюється доставка по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Інтайм, Делівері, Нова Пошта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 80 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Довжина | 3020 мм |
| Вага 1 п.м. | 340.48 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 370 ₴/кг

