З АМг3 виготовляють баки в автомобільній промисловості, у будівництві — каркаси вітражів та дверних прорізів, рами вікон, надпалубные надбудови в кораблебудуванні.
Здійснюється доставка по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Інтайм, Делівері, Нова Пошта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Вага 1 п.м. | 8.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 250 ₴/кг

