
Алюмінієва труба 25х1,5 АД0 АД31 анод доставка асортимент порізка
від 310 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Використовують для створення різних рекламних конструкцій, фасадних панелях, в системах навісних фасадів і тд..
Є послуга порізки.
Так само здійснюємо доставку по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Делівері, Нова Пошта, Інтайм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для каналізації, Для транспортування агресивних середовищ, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій, Для прокладки кабелю, Для кабельної каналізації |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Перетин труби | Кругле |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Товщина стінки труби | 1.5 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Марка алюмінію | АД31 Т5 |
| Поверхня труби | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал смуги | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 310 ₴/кг
