
Алюмінієва профільна труба 80х80х2 АД0 АД31 доставка асортимент порізка
від 310 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Використовують для створення різних рекламних конструкцій, фасадних панелях, в системах навісних фасадів і тд..
Є послуга порізки.
Так само здійснюємо доставку по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Делівері, Нова Пошта, Інтайм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для каналізації, Для систем зрошення, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій, Для прокладки кабелю, Для кабельної каналізації |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Перетин труби | Квадратне |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Висота труби | 80 мм |
| Ширина труби | 80 мм |
| Марка алюмінію | АД31 Т5 |
| Поверхня труби | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал смуги | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 310 ₴/кг
