
Алюмінієва профільна труба 50х30х2 АД0 АД31 доставка асортимент порізка
від 310 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Використовують для створення різних рекламних конструкцій, фасадних панелях, в системах навісних фасадів і тд..
Є послуга порізки.
Так само здійснюємо доставку по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Делівері, Нова Пошта, Інтайм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для каналізації, Для систем зрошення, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій, Для прокладки кабелю, Для кабельної каналізації |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 30 мм |
| Ширина труби | 50 мм |
| Марка алюмінію | АД31 Т5 |
| Поверхня труби | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал смуги | Алюміній |
| Товщина | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 310 ₴/кг
