
Куточок алюмінієвий 50х50х3 АД0 АД31 доставка асортимент порізка
від 310 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Використовують для створення різних рекламних конструкцій, фасадних панелях, в системах навісних фасадів і тд..
Є послуга порізки.
Так само здійснюємо доставку по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Делівері, Нова Пошта, Інтайм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид куточка | Рівнополочний |
| Спосіб виготовлення | Гарячекатаний |
| Стан виробу | Нове |
| Призначення куточка | Автомобільна промисловість, Машинобудування, Загальна, Верстатобудування, Будівництво, Суднобудування, Електротехнічне |
| Матеріал куточка | Алюміній |
| Марка алюмінію | АД31 Т5 |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Габаритні розміри | |
| Висота куточка | 50 мм |
| Довжина куточка | 6000 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Ширина полиці | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал смуги | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 310 ₴/кг
